Rodinné firmy s příběhem nás baví a Farmet a. s. je právě jednou takovou. Na výrobě zemědělských strojů a technologií na zpracování olejnin tu pracuje už třetí generace. K 25. výročí firmy si firma nadělila velkou oslavu.

Naše spolupráce začala natočením malého produktového videa a po jeho úspěchu jsme dostali nabídku podílet se na přípravě videí právě pro červnové oslavy. Znamenalo to pro nás ponořit se do její historie, pochopit její vizi a nahlédnout společně do budoucna. Nadšené ohlasy od vedení, řadových zaměstnanců i zahraničních hostů pozvaných na samotné oslavy, potom daly všem bezesným nocím u střižny o to větší smysl. Jako hlavní produkt vznikla tři videa – Vítejte ve Farmetu, kde bylo cílem představit zahraničním dealerům proč firma vznikla právě tam, kde vznikla. Historické milníky, ve kterých probíráme historii rodiny vynálezců a pilíře výrobkového portfolia. Ve Farmetu Dnes a zítra jsme potom nechali generálního ředitele představit firmu takovou, jaká je dnes a poodhalit vizi společnosti do budoucna.

Na oslavách jsme pak natáčeli také. Co k tomu dodat. Máme radost, když je klient spokojený a těšíme se na další spolupráci.

Videa z oslav

Divizní videa OFT

Produktová videa

Referenční video

Making of

  • Share: