Jmenuji se Petr Špetla a produkci Špetla Film jsme založili spolu s mojí ženou při vydání našeho celovečerního filmu Gravitation, ve kterém jsme uplatnili roky zkušeností z filmového a reklamního průmyslu. Filmařina pro mě snoubila vše, co jsem od života chtěl – kreativitu, cestování, jednoduše opak monotónní práce.

TÝM

petr špetla

Petr Špetla

Tvůrce

denča v2

Denisa Špetlová

Režisérka a produkční

jim dohnal

Jakub Dohnal

Asistent produkce a kaskadér

Pracujeme efektivně a to nejen časově, ale i počtem lidí ve štábu. Techniku aktualizujeme tak, aby vždy patřila k tomu nejlepšímu na trhu, ale zároveň nebyla nápadná, velká a nebrzdila nás v práci. Díky tomu v situacích, kdy standardní produkce řeší zábor místa, my nemusíme. Videa netočíme automaticky podle prvotní představy klienta, ale snažíme se přinést do konceptu vlastní zkušenosti a hledat řešení na míru tak, aby byl výsledek co nejlepší. Díky tomu mají námi navržená videa úspěch a můžeme si za nimi hrdě stát stejně tak jako za jménem produkce.

Naše produkce se vydala na cestu za natočením videí do různých koutů světa. Od Španělska, Francie, Anglie, Řecka, Srbska, New Yorku, Washington DC, Las Vegas po Los Angeles. Díky plynulé angličtině se ve světě neztratíme a máme za sebou výrobu několika filmů přímo v tomto jazyce včetně několika jazykových mutací (španělština, ruština, polština…).

V roce 2022 jsem se stal finalistou soutěže Živnostník roku 2022 Královéhradeckého kraje.

REFERENCE

KLIENTI

 
Armáda ČR
PČR
Panasonic
Warhorse studios
Redbull
Farmet
GAST-PRO
Cink Hydro Energy
Novibra Boskovice
Areál Mladé Buky
Zdravá lahev
Rtyně.net
AlkaTravel
Hřebenovka
Perfect academy
Skiresort Černá Hora – Pec
Město Trutnov
Euroregion glacensis
 

Influencing

Krom natáčení předáváme naše zkušenosti dále formou online kurzů, e-booků a workshopů prostřednictvím našeho eshopu Svět v hledáčku. Na YouTube kanále Svět v hledáčku vydáváme návody a recenze, na kterých spolupracujeme s výrobci a distributory filmového vybavení. Díky tomu se tak s naší tvorbou můžete setkat v obchodech jako Film-Technika, Megapixel, Fotoškoda, Alza atd.

Certifikáty od Blackmagic Design

Videa vytváříme pomocí programu Davinci Resolve.