CINK Hydro Energy pro nás byla nejkomplexnější zakázka roku 2017. V květnu nás firma oslovila s natočením příběhového videa o procesu objednání a výroby turbíny pro vodní elektrárny. O dvanáct natáčecích dní a dvou výprav do Srbska později jsme v lednu odevzdávali celkem 11 videí různých typů, které přestavují celé produktové portfolio firmy.

Jak se to stalo? Příběhové video se mělo natáčet na několika realizacích firmy, ale pro potřeby samotného videa vždy stačilo natočit jeden nebo dva záběry. Navrhli jsme proto zadavateli tvorbu dodatečných referenčních videí z jednotlivých lokalit, aby získal za své peníze co nejvíce možných výstupů. Když už se ženeme pro pár záběrů do Jižních Čech, natočme tam i rozhovor s majitelem elektrárny. Náklady pak rostou pouze ve střihu a samozřejmě i délce zpracování zakázky, protože připomínkování jedenácti videí jde pomaleji než u jednoho videa.

Cesta do Srbska byla sice dlouhá, ale příroda v národním parku, kde leží “údolí CINKu,” byla úchvatná a záběry z ní stály za to.

Na našich stránkách uveřejňujeme pouze příběhové a intro video, jelikož ostatní videa slouží pouze pro interní účely firmy.

Making of

  • Share: