Nabízíme full service. Pomůžeme vám s celým tvůrčím procesem od samotného začátku. Návrh konceptu, příprava, natáčení, postprodukce a distribuce.

Pokud máte stanovený rozpočet, společně zařídíme aby se využil naplno. Naši klienti jsou často překvapení kolik toho za své peníze dostanou, protože z jednou natočeného materiálu dokážeme většinou vymáčknout víc než jeden kreativní výstup.

Preprodukce

Kvalitní příprava je základem každého úspěšného videa. Prvním krokem je schůzka. Musíme vědět proč vlastně potřebujete video. Co chcete představit, komu, pomocí jakých kanálů a čeho ve výsledku dosáhnout. Jedině tak vám budeme moci  navrhnout funkční řešení na míru. Ať už se jedná o jedno video nebo celou sérii. Nikdy netočíme na blind. Lokace osobně navštívíme a vyfotíme. Napíšeme scénář a u složitějších projektů vypracujeme storyboard. Cenovou kalkulaci dostanete po první schůzce včetně návrhu smlouvy.

Produkce

Disponujeme vlastním filmovým, světelným a zvukovým vybavením. Audio-vizuální díla můžeme produkovat i na méně dostupných místech. S malým štábem a rychle, bez kompromisu na kvalitě. Videa produkujeme ve standardech Full HD a 4K rozlišení. Pro letecké záběry spolupracujeme s licencovanými odborníky. Veškerá technika je řádně pojištěná a registrovaná na Úřadě civilního letectví.

Postprodukce

Video sestříháme, nabarvíme a ozvučíme. Dokážeme ho opatřit i animovanými titulky a zajistit překlad do angličtiny a ruštiny. Hudbu složí skladatel na míru k obrazu nebo ji vybereme z audiobanky. V obou případech dostanete licenci. Výsledné dílo vám odevzdáme ve formátech, které budete potřebovat. Včetně speciálních jako DCP pro kina a XDCam pro televizní vysílání. Všechna data zálohujeme.

Distribuce

O distribuci vašeho videa je dobré mluvit už od samotného začátku. Můžeme vám pomoct rozjet vaše video na sociálních sítích, YouTube, dostat ho do kin nebo do TV. Pro různé kanály tak může z jednoho konceptu vzniknout řada výstupů.

Chcete podrobnější informace o tom jak vzniká video?