Pneuservis Gumátor – case study

11.10.2019
Posted in Case studies
11.10.2019 petrspetla

Pneuservis Gumátor – case study

Klient

Gumátor je pneuservis sídlící v Trutnově. Oproti konkurenci nabízí nadstandardní služby.

Zadání

Pro Gumátora jsme vymysleli několik různých videí s tím, že je budeme postupně realizovat během několika následujících let. Začali jsme s promo videem, které mělo shrnout nabízené služby, ale zároveň nesmělo být strohé a nudné. Z toho důvodu jsme se rozhodli začít trochu nestandardně a drze.

Making of

Obhlídky byly jednoduché. Stanovili jsme si co kde natočíme a co budeme potřebovat. Natáčení pak trvalo jeden den. Od začátku jsme věděli, že video bude cílené na sociální sítě. Aby na nich uspělo, museli jsme ve videu ukázat nejen kvalitu služeb Gumátora, ale také do toho dostat “něco víc”. První byla arogantní odpověď “To bychom tady bylo hodně dlouho” na otázku “V čem je Gumátor lepší než konkurence?”. Každý divák spíše zhlédne celé video, které je o tom nejlepším, než video, které je o tom průměrném. Druhým prvkem byla anketa na sociálních sítích “Co nejzájimavějšího jsme našli v píchlé pneumatice?” s dodatkem “A co propíchlo gumu vám?”.

Výsledek

Video během týdne zhlédlo padesát tisíc diváků, kteří ho sdíleli 70x a lajkli 235x. Na základě videa získal Gumátor nové klienty od majitelů veteránů po zemědělce.