Farmet a.s.
Město Trutnov
Recenze produktů
Roy H. Wagner – kameraman z Hollywoodu
Adorea – šermířský duel
Beran na tripu
Marcus Revolta
IronKap
Zabil.cz
TE connectivity – den otevřených dveří
Artmoving – challenge

Reklamní videa, dokumentární filmy, reporty, hudební videoklipy a webseriály – vybíráme si projekty s duší.

Nabízíme full service. Pomůžeme vám s celým tvůrčím procesem od samotného začátku. Návrh konceptu, příprava, natáčení, postprodukce a distribuce.

Produkce

Máme zkušenosti s natáčením po celém světě. Od menších projektů na GoPro po fotoaparáty a kamery od RED a Arri. Pro letecké natáčení spolupracujeme s licencovanými odborníky. Jsme schopni produkovat videa ve standardech Full HD a 4K rozlišení.

Časosběry

Časosběr je záběr zaznamený v dlouhém časovém úseku, který je zobrazen ve zrychleném tempu. Pořízení časosběru vyžaduje zkušenosti, trpělivost a odhodlání ustát náročné podmínky. My jsme na to připraveni a vždy si najdeme čas proto, abychom vám přinesli ten nejlepší záběr.

Postprodukce

Video sestříháme, nabarvíme a ozvučíme. Dokážeme ho opatřit i animovanými titulky a zajistit překlad do angličtiny a ruštiny. Hudbu složí skladatel na míru k obrazu nebo ji vybereme z audiobanky.

Přepis do DCP

Pro promítání v kinech nebo vysílání v televizi potřebujete výsledné video odevzdat ve speciálním formátu. Tím je DCP pro kina a XDCam pro TV. S obojím máme zkušenosti.